Ēmimi i Filantropisė

Partnerėt-Shqipėri ka shpallur konkursin Ēmimi i Filantropisė 2015!

Ftohen tė gjithė aktorėt shoqėrorė nė Shqipėri dhe jashtė saj tė marrin pjesė me propozimet e tyre pėr individė dhe subjekte qė kanė dhėnė dhe japin kontributin e tyre nė tė mirė tė komunitetit dhe zhvillimit tė tij nė Shqipėri.

Afati i fundit pėr tė dėrguar propozimet pėr Ēmimin e Filantropisė ėshtė data 2 nėntor 2015.
 
Raporti Vjetor 2015 08/10/2015

Edicioni i 57 i Gazetės tremujore tė Partnerėve Shqipėri "Pėr njė Shoqėri mė tė Zhvilluar" 08/10/2015

Rruga Sulejman Delvina, N.18, H.8, Ap. 12, Njėsia Bashkiake 5, Kodi Postar 1022, Tiranė, Shqipėri, Kutia Postare 2418/1, Tiranė
Email: partners@partnersalbania.org Tel.+355 4 2254881 / 3 Faks: +355 4 2254883

Te gjitha te drejtat e rezervuara ©2007 - Partners Albania.                    Programimi: ShqiperiaCom      Dizenjimi: Maximedia Studios