Kush Jemi

Partnerėt Shqipėri, Qendra pėr Ndryshim dhe Manaxhim Konflikti ėshtė njė OJF shqiptare e pavarur, me mision zhvillimin e shoqėrisė civile dhe kulturės sė ndryshimit e manaxhimit tė konfliktit nė Shqipėri.

Partnerėt Shqipėri ėshtė anėtare e Partnerėve Ndėrkombėtarė pėr Ndryshim Demokratik, njė partneritet Qendrash nė 20 vende tė botės, tė cilat ofrojnė trainime pėr zgjidhje konflikti si dhe shėrbime pėr shoqėrinė, OJF-tė, qeverinė qendrore dhe vendore dhe sektorin privat brenda dhe jashtė vendeve tė tyre.

 
Ēmimi i Filantropisė 2014 29/09/2014

Shqipėria fiton ēmim nė Forumin e Pestė Rajonal pėr Zhvillimin e Filantropisė nė Vendet e Ballkanit Perėndimor: “Filantropia nė mbėshtetje tė Ideve tė Gjelbėrta" 2014 04/08/2014

Rruga Sulejman Delvina, N.18, H.8, Ap. 12, Njėsia Bashkiake 5, Kodi Postar 1022, Tiranė, Shqipėri, Kutia Postare 2418/1, Tiranė
Email: partners@partnersalbania.org Tel.+355 4 2254881 / 3 Faks: +355 4 2254883

Te gjitha te drejtat e rezervuara ©2007 - Partners Albania.                    Programimi: ShqiperiaCom      Dizenjimi: Maximedia Studios